
VIATTO OK-518B қағаз сүлгілерге арналған диспенсер (тот баспайтын. болат)
- Бар
- Коды:204577
19 990 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO O-518B диспенсері кеңселердің, қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарының, денсаулық сақтау мекемелерінің және басқа да адам көп жүретін орындардың қоғамдық санитарлық тораптарында қағаз сүлгілерді орналастыруға және қызмет көрсетуге арналған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 283x100x365 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.62 кг |
| Биіктігі | 260 мм |
| Тереңдігі | 100 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Шығын материалы | қағаз сүлгілер |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 283 мм |
- Бағасы: 19 990 ₸


