
VIATTO OK-518A қағаз сүлгілерге арналған диспенсер (пластик)
- Бар
- Коды:247766
32 006 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO O-518B диспенсері кеңселердің, қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарының, денсаулық сақтау мекемелерінің және басқа да адам көп жүретін орындардың қоғамдық санитарлық тораптарында қағаз сүлгілерді орналастыруға және қызмет көрсетуге арналған. Бұйым пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қағаз сүлгілер шаң мен ылғалдан сенімді қорғалған, бұл гигиенаның жоғары деңгейін қамтамасыз етеді
- Жоғары пайдалану сипаттамалары
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 303х120х385 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Материал | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | OK-518A |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.92 кг |
| Биіктігі | 365 мм |
| Тереңдігі | 100 мм |
| Шығын материалы | қағаз сүлгілер |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | металл |
| Ені | 283 мм |
- Бағасы: 32 006 ₸


