
Сусымалы өнімдерге арналған диспенсер Hurakan HKN-GPD351
- Бар
- Коды:130205
75 585 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GPD351 диспенсері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында гранола немесе жүгері үлпектері сияқты сусымалы өнімдерді порциялық тарату үшін қолданылады. Модель 1 сыйымдылықпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, сыйымдылығы поликарбонаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 216228 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3 келі |
| Биіктігі | 650 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Сыйымдылықтар саны | 1 |
| Сыйымдылық көлемі | 3.5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 200 мм |
- Бағасы: 75 585 ₸


