
Сусындарға арналған диспенсер GASTRORAG ZCF501
- Бар
- Коды:103784
61 447 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сусындарға арналған диспенсер GASTRORAG ZCF501 қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, қонақ үйлер мен санаторийлерде қолданылады. Модель ұсақталған мұзға арналған түтікпен және тамшы науасы бар тұғырмен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, контейнер мөлдір поликарбонаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.8 кг |
| Биіктігі | 590 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Сыйымдылықтар саны | 1 |
| Мақсаты | салқын сусындарға арналған |
| Сыйымдылық көлемі | 7 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 260 мм |
- Бағасы: 61 447 ₸


