
Сусындарға арналған диспенсер GASTRORAG ZCG401
- Бар
- Коды:51646
64 437 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG ZCG401 сусын диспенсері қоғамдық тамақтандыру орындарында, қонақүйлерде және санаторийлерде сусындарды жылыту үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне жанармай құйылған құтыға арналған ұстағыш кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3 келі |
| Биіктігі | 560 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Сыйымдылықтар саны | 1 |
| Мақсаты | ыстық сусындарға арналған |
| Сыйымдылық көлемі | 10.5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 220 мм |
- Бағасы: 64 437 ₸


