
Сусындарға арналған диспенсер GASTRORAG ZCF502
- Бар
- Коды:103783
111 047 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG ZCF502 сусындарға арналған диспенсер қоғамдық тамақтандыру орындарында, қонақүйлер мен санаторийлерде қолданылады. Модель ұсақталған мұзға арналған түтікпен және тамшы науасы бар тұғырмен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, контейнерлер мөлдір поликарбонаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.5 кг |
| Биіктігі | 590 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Мақсаты | салқын сусындарға арналған |
| Сыйымдылық көлемі | 7 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 111 047 ₸


