
Сусындарға арналған диспенсер GASTRORAG ZCG403
- Бар
- Коды:51647
83 052 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG ZCG403 сусындарға арналған диспенсер қоғамдық тамақтандыру орындарында, қонақүйлер мен санаторийлерде қолданылады. Модель жылытумен және тамшы жинағышы бар тұғырмен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.4 кг |
| Биіктігі | 560 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Сыйымдылықтар саны | 1 |
| Мақсаты | ыстық сусындарға арналған |
| Сыйымдылық көлемі | 10.5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 220 мм |
- Бағасы: 83 052 ₸


