
VIATTO SJD08AA шырынға арналған диспенсер
- Бар
- Коды:156954
61 954 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO SJD08AA шырын диспенсері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ шырын мен басқа да салқын сусындарды порциялық құю үшін жергілікті қызмет көрсетуде қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, сыйымдылығы мөлдір поликарбонаттан жасалған.
Сипаттамалары:
- Қаптамадағы габариттері: 480х280х315 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4 келі |
| Биіктігі | 580 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Сыйымдылықтар саны | 1 |
| Мақсаты | салқын сусындарға арналған |
| Сыйымдылық көлемі | 8 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 265 мм |
- Бағасы: 61 954 ₸


