
VIATTO VJD-1 шырынға арналған диспенсер
- Бар
- Коды:110375
40 164 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VJD-1 шырын диспенсері қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шырын мен басқа да салқын сусындарды бір реттік құю үшін қолданылады. Мұз салынған бөлік сусындарды салқындатылған күйде ұстауға мүмкіндік береді. Корпус тот баспайтын болаттан, ыдыстар пластиктен жасалған.
Назар аударыңыз! Тауардың суреті түпнұсқадан өзгеше болуы және таныстыру мақсатында ұсынылуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4 келі |
| Биіктігі | 580 мм |
| Тереңдігі | 260 мм |
| Сыйымдылықтар саны | 1 |
| Мақсаты | салқын сусындарға арналған |
| Сыйымдылық көлемі | 8 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 350 мм |
- Бағасы: 40 164 ₸


