
VIATTO VJD-3 шырынға арналған диспенсер
- Бар
- Коды:110377
111 658 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VJD-3 шырын диспенсері қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шырын мен басқа да салқын сусындарды бір реттік құю үшін қолданылады. Мұз салынған бөлік сусындарды салқындатылған күйде ұстауға мүмкіндік береді. Корпус тот баспайтын болаттан, ыдыстар пластиктен жасалған.
Назар аударыңыз! Тауардың бейнесі түпнұсқадан ерекшеленеді және таныстыру мақсатында ұсынылған. Суретте сыйымдылығы аз модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.5 кг |
| Биіктігі | 580 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Сыйымдылықтар саны | 3 |
| Мақсаты | салқын сусындарға арналған |
| Сыйымдылық көлемі | 8 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 820 мм |
- Бағасы: 111 658 ₸


