
Диспенсер Hurakan HKN-DB31
- Бар
- Коды:227370
53 032 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-DB31 диспенсері қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында меценаттардың сусындарды өз бетінше құюы үшін қолданылады. Модель 1 сыйымдылықпен және мұз текшесімен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.6 кг |
| Биіктігі | 440 мм |
| Тереңдігі | 279 мм |
| Сыйымдылықтар саны | 1 |
| Мақсаты | салқын сусындарға арналған |
| Сыйымдылық көлемі | 3 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 270 мм |
- Бағасы: 53 032 ₸






