
VIATTO VA-CD3-2 тұздықтарға арналған диспенсер
- Бар
- Коды:256749
108 186 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-CD3-2 тұздық диспенсері қоғамдық тамақтандыру және көше саудасы кәсіпорындарында тұздықтар мен қоспаларды сақтау және мөлшерлеу үшін қолданылады. Бұйым тот баспайтын болаттан, ішкі беттері - жіксіз пластиктен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5 келі |
| Биіктігі | 358 мм |
| Тереңдігі | 305 мм |
| Контейнерлер саны | 2 |
| 1 контейнердің көлемі | 3 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 350 мм |
- Бағасы: 108 186 ₸


