
Қуыру беті Abat АКО-80/1Н-С-00
- Бар
- Коды:128459
686 113 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat АКО-80/1Н-С-00 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қуыру әдісімен ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді пісіруге арналған. Модель май мен майды жинауға арналған 2 науамен, шашыраудан қорғайтын арнайы жиекпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қуыру беті болаттан, бүйір, алдыңғы және артқы беттері тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 2 термостат және апаттық термиялық қосқыш
- Артық жылуды кетіруге және бұйымның қызып кетуіне жол бермеуге арналған ауа құбыры
- Үстел үсті қондырғысы
Қосымша сипаттамалар:
- Макс. максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 25 мин.
- Қуыру бетінің ауданы: 0,44 м2
- Қуыру бетінің өлшемдері: 790x650 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Еденге орнатуға арналған төменгі модуль МН-03 700 сериясы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001742 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 103 келі |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| 700-жолқосылу | 380 Жылы |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 9 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | біріктірілген |
| Температуралық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 802 мм |
- Бағасы: 686 113 ₸





