
Қуыру беті Abat АКО-80/1Н-С-01
- Бар
- Коды:128769
686 113 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat АКО-80/1Н-С-01 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қуыру әдісімен ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді пісіруге арналған. Модель шашыраудан қорғайтын ернеумен және биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Бүйір, алдыңғы және артқы беттері тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- май мен майды жинауға арналған 2 науа
- Артық жылуды кетіруге және бұйымның қызып кетуіне жол бермеуге арналған ауа құбыры
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің ауданы: 0,44 м2
- Қуыру бетінің өлшемі: 790x650 мм
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 25 мин.
- Тұтынылатын қуат: 9 кВТ
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Төменгі модуль Abat МН-03
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001743 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 82 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 105 келі |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| 700-жолқосылу | 380 Жылы |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 9 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Температуралық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 802 мм |
- Бағасы: 686 113 ₸




