
Қуыру беті Abat АКО-40/1Н-Ч-01
- Бар
- Коды:128818
498 766 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat АКО-40/1Н-Ч-01 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қуыру әдісімен ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді пісіруге арналған. Модель бақылау шамдарымен, температура реттегішімен, ағынды суға арналған шұңқырмен және шашырау жиегімен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің ауданы: 0,22 м2
- Қуыру бетінің өлшемі: 393x650 мм
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 25 мин.
- Тұтынылатын қуат: 4,5 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000003668 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 52 келі |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| 700-жолқосылу | 380 Жылы |
| Беткі материал | шойын |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Температуралық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 402 мм |
- Бағасы: 498 766 ₸


