
Қуыру беті Abat АКО-80/2Н-С-01
- Бар
- Коды:130555
813 559 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat АКО-80/2Н-С-01 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қуыру әдісімен ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді пісіруге арналған. Модель шашыраудан қорғайтын ернеумен және биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Бүйір, алдыңғы және артқы беттері тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Артық жылуды кетіруге және бұйымның қызып кетуіне жол бермеуге арналған ауа құбыры
- май мен майды жинауға арналған 2 науа
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің ауданы: 0,44 м2
- Бір қуыру бетінің өлшемі: 393x650 мм
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 25 мин.
- Тұтынылатын қуат: 9 кВТ
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Төменгі модуль Abat МН-03
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001751 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 83 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 106 келі |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| 700-жолқосылу | 380 Жылы |
| Беткі материал | болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Температуралық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 802 мм |
- Бағасы: 813 559 ₸


