
Қуыру беті Abat АКО-90/1П-С-00
- Бар
- Коды:127114
801 342 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat АКО-90/1П-С-00 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қуыру әдісімен ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді пісіруге арналған. Модель сынақ шамдарымен, температура реттегішімен, ағынды суға арналған шұңқырмен және шашырау жиегімен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Бүйір, алдыңғы және артқы беттері AISI 304 аустенитті тот баспайтын болаттан құйылған, тот баспайтын болаттан жасалған сөресі бар тірек.
Ерекшеліктері:
- май мен майды жинауға арналған 2 науа
- Артық жылуды кетіруге және бұйымның қызып кетуіне жол бермеуге арналған ауа құбыры
- Апаттық термоқосқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің ауданы: 0,52 м2
- Қуыру бетінің өлшемі: 834х703 мм
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 25 мин.
- Тұтынылатын қуат: 12 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801052 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 106 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 143 келі |
| Биіктігі | 950 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| 900-жолқосылу | 380 Жылы |
| Беткі материал | болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | біріктірілген |
| Температуралық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Түрі | Едендік |
| Ені | 844 мм |
- Бағасы: 801 342 ₸


