
Abat ГК-40Н газды гриль
- Бар
- Коды:84328
508 776 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ГК-40Н газды гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қуыру әдісімен ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді дайындауға арналған. Модель пьезо тұтандырғышпен, май жинайтын науамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне сұйытылған газға арналған алынбалы саптама кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру қуатын екі сатылы реттеу
- Торды биіктігі бойынша 2 қалыпқа реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Газ шығыны:
- Табиғи: 0,698 м3/сағ
- Сұйытылған: 0,521 кг/сағ
- Газдың қысымы:
- Табиғи: 1961 Па
- Сұйытылған: 2942 Па
- Қуыру бетінің өлшемі: 330х495 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000080202220999540736 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Биіктігі | 517 мм |
| Тереңдігі | 755 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| 700-жолқосылу | газ |
| Қуат | 3.2-ден 6.5 кВТ-қа дейін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | тор |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 401 мм |
- Бағасы: 508 776 ₸


