
Abat ГЛК-40Н лавалық гриль
- Бар
- Коды:48556
555 394 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ГЛК-40Н лавалық гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қуыру әдісімен ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді дайындауға арналған. Модель пьезо тұтандырғышпен, май жинайтын науамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Жанартаулық лава жылуды өнімге біркелкі таратады және хош иісті түтін шығару үшін майды сіңіреді.
Жеткізу көлеміне сұйытылған газға арналған алынбалы саптама кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру қуатын екі сатылы реттеу
- Торды биіктігі бойынша 2 қалыпқа реттеу
- Лава тасын жоғары температурада күйдіру арқылы тазарту
Қосымша сипаттамалар:
- Газ шығыны:
- Табиғи: 0,899 м3/сағ
- Сұйытылған: 0,67 кг/сағ
- Газдың қысымы:
- Табиғи: 1961 Па
- Сұйытылған: 2942 Па
- Қуыру бетінің өлшемі: 330х495 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000080158921001533440 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Биіктігі | 515 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Лавақуаттылық | 8.5 кВТ |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | тор |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 555 394 ₸


