
Қуыру беті Abat ГАКО-40/1Н-Ч-00
- Бар
- Коды:24928
594 778 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ГАКО-40/1Н-Ч-00 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қуыру әдісімен ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді пісіруге арналған. Модель газды басқарумен, пьезо тұтандырумен, май жинайтын науамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне сұйытылған газға арналған алынбалы саптама кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Газ шығыны:
- Табиғи: 0,847 м3/сағ
- Сұйытылған: 0,678 кг/сағ
- Газдың қысымы:
- Табиғи: 1961 Па
- Сұйытылған: 2942 Па
- Қуыру бетінің өлшемі: 394х648 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000802000 / ГАКО-40Н |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| 700-жолқосылу | газ |
| Беткі материал | шойын |
| Қуат | 8 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | біріктірілген |
| Температуралық режим | 100-ден 350 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 594 778 ₸


