
Абат лава грилі ЭГЛ-40/1Н-00
- Бар
- Коды:246608
702 846 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ЭГ-40/1Н-00 лавалық гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қуыру әдісімен ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді дайындауға арналған. Жұмыс модулі үстел үсті орнатылатын қорап пішінді конструкция болып табылады. Модель лава тастарымен, қуырғыш тормен, май мен майдың қалдықтарын жинауға арналған жинау науасымен және аяқтарымен жабдықталған. Грильдің қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған, тор сұр шойыннан құйылған, ГОСТ 1412 сәйкес.
Ерекшеліктері:
- Жылыту элементтері бар айналмалы блогы бар үстелдің үстіңгі жағындағы ойық
- Қуыруға арналған торлар қыздыру элементтерінің үстінен шашырамайтын қорапқа орнатылады
- Беткі панельдегі май мен майдың қалдықтарын жинауға арналған науа
- Қуырғыш бетінің жұмыс температурасын қуат реттегіші "қосу-өшіру" уақытының арақатынасын өзгерту арқылы автоматты түрде қамтамасыз етеді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің өлшемі: 395х650 мм
- Қуыру бетінің ауданы: 0,22 м2
- Ток жиілігі: 50 Гц
- Энергия реттегіштер саны: 1 дана
- Қуыру бетіндегі жұмыс температурасы, артық емес: 320 ºС
- Қуыру бетін қыздыру уақыты, артық емес: 30 мин
- А бойынша түзетілген дыбыс қуатының деңгейі, артық емес: 80 дбА
- Қызмет ету мерзімі: 12 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000011592 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Биіктігі | 472 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Лавақуаттылық | 4.5 кВТ |
| Беткі материал | шойын |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | тор |
| Температуралық режим | 320 °С |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 401 мм |
- Бағасы: 702 846 ₸




