
Қуыру беті Abat ГАКО-40/1Н-Ч-02
- Бар
- Коды:172746
594 778 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ГАКО-40/1Н-Ч-02 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қуыру әдісімен ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді пісіруге арналған. Модель алдыңғы панельде май жинауға арналған науамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Бүйір, алдыңғы және артқы беттері тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне сұйытылған газға арналған екі алынбалы саптама кіреді.
Ерекшеліктері:
- Газды бақылау
- Пьезорозжиг
- Қуыру бетінің температурасын бірқалыпты реттеу
- Табиғи газбен де, сұйытылған газбен де жұмыс істеу мүмкіндігі
- Едендік нұсқада төменгі МН-03 модуліне орнату мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің өлшемі: 394х648 мм
- Оттықтар саны: 1 дана.
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Төменгі модуль Abat МН-03
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000004547 |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| 700-жолқосылу | 380 Жылы |
| Беткі материал | шойын |
| Қуат | 8 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 100-ден 350 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 594 778 ₸


