
Гриль лавалық Abat ЭГЛ-40/1Н-01
- Бар
- Коды:281126
661 453 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ЭГ-40/1Н-01 лавалық гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қуыру әдісімен ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді дайындауға арналған. Модель энергия реттегішпен және май мен майдың қалдықтарын жинауға арналған ваннамен жабдықталған. Қаптамасы мен торы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қуыруға арналған торлар шашыраудан қорғайтын қорапқа орнатылған
- "Қосу-өшіру" уақытының арақатынасын өзгерту есебінен энергия реттегішпен қуыру бетінің жұмыс температурасын ұстап тұру
- Лава тасын жоғары температурада күйдіру арқылы тазарту
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің өлшемі: 395х650 мм
- Жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты: 30 мин
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000011593 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Биіктігі | 472 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Лавақуаттылық | 4.5 кВТ |
| 700-жолқосылу | 380 Жылы |
| Беткі материал | болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | тор |
| Температуралық режим | 320 °С |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 401 мм |
- Бағасы: 661 453 ₸




