
Қуыру беті Abat АКО-90/1КП-С-01
- Бар
- Коды:24906
737 604 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat АКО-90/1КП-С-01 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қуыру әдісімен ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді пісіруге арналған. Модель бақылау шамдарымен, май жинауға арналған 2 науамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне боялған тұғыр кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің ауданы: 0,59 м2
- Қуыру бетінің өлшемі: 834х703 мм
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 25 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000802308 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 102 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 152 келі |
| Биіктігі | 950 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| 900-жолқосылу | 380 жылы, 220 жылы |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 12 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Температуралық режим | 65-тен 270 °С-қа дейін |
| Түрі | Едендік |
| Ені | 844 мм |
- Бағасы: 737 604 ₸


