
Қуыру беті Abat АКО-90/1П-С-02
- Бар
- Коды:130452
801 342 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat АКО-90/1П-С-02 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қуыру әдісімен ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді пісіруге арналған. Модель бақылау шамдарымен, май жинауға арналған 2 науамен, шашырау жиегімен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Бүйір, алдыңғы және артқы беттері тот баспайтын болаттан құйылған AISI 304, тот баспайтын болаттан жасалған сөресі бар тұғыр.
Ерекшеліктері:
- Артық жылуды кетіруге және бұйымның қызып кетуіне жол бермеуге арналған ауа құбыры
- Апаттық термоқосқыш
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің ауданы: 0,52 м2
- Қуыру бетінің өлшемі: 834х703 мм
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 25 мин.
- Тұтынылатын қуат: 12 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000002766 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 104 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 141 келі |
| Биіктігі | 950 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| 900-жолқосылу | 380 Жылы |
| Беткі материал | болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Түрі | Едендік |
| Ені | 844 мм |
- Бағасы: 801 342 ₸


