
Қуыру беті Abat ГАКО-80/2Н-Ч-00
- Бар
- Коды:81188
1 024 785 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ГАКО-80/2Н қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қуыру әдісімен ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді пісіруге арналған. Модель газды басқарумен, пьезо тұтандырумен, май жинауға арналған 2 науамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне сұйытылған газға арналған 2 алынбалы саптама кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Газ шығыны:
- Табиғи: 0,847 м3/сағ
- Сұйытылған: 0,678 кг/сағ
- Газдың қысымы:
- Табиғи: 1961 Па
- Сұйытылған: 2942 Па
- Қуыру бетінің өлшемі: 2х394х648 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801587 / ГАКО-80/2Н |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| 700-жолқосылу | газ |
| Беткі материал | шойын |
| Қуат | 16 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | біріктірілген |
| Температуралық режим | 100-ден 350 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 024 785 ₸


