
Қуыру беті Abat ГАКО-80/2Н-Ч-02 (2 бұдырлы беттер)
- Бар
- Коды:172744
1 024 785 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ГАКО-80/2Н-Ч-02 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қуыру әдісімен ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді пісіруге арналған. Модель алдыңғы панельде май жинауға арналған 2 науамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Бүйір, алдыңғы және артқы беттері тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне сұйытылған газға арналған екі алынбалы саптама кіреді.
Ерекшеліктері:
- Газды бақылау
- Пьезорозжиг
- Қуыру бетінің температурасын бірқалыпты реттеу
- Табиғи газбен де, сұйытылған газбен де жұмыс істеу мүмкіндігі
- Едендік нұсқада төменгі МН-03 модуліне орнату мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің өлшемі: 394х648 мм
- Оттықтар саны: 2 дана.
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Төменгі модуль Abat МН-03
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000002717 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 95 келі |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| 700-жолқосылу | 380 Жылы |
| Беткі материал | шойын |
| Қуат | 16 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 100-ден 350 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 024 785 ₸


