
Қуыру беті Abat ГАКО-90/1П-С-01 (тегіс беті)
- Бар
- Коды:172751
1 189 555 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ГАКО-90/1П-С-01 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қуыру әдісімен ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді пісіруге арналған. Модель алдыңғы панельде май жинауға арналған науалармен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.Жабдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне сұйытылған газға арналған екі алынбалы саптама кіреді.
Ерекшеліктері:
- Пьезорозжиг
- Табиғи газбен де, сұйытылған газбен де жұмыс істеу мүмкіндігі
- Қуыру бетінің қыздыру қуатын екі сатылы реттеу
- Сөресі бар тұғырға орнатылған
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтың өлшемдері: 834х703 мм
- Оттықтар саны: 2 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000003080 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 116 келі |
| Биіктігі | 950 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| 900-жолқосылу | газ |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 16 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Температуралық режим | 100-ден 350 °С-қа дейін |
| Түрі | Едендік |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 1 189 555 ₸


