
Empero EMP.PLS.9IE011 электрлі ойықты қуыру беті
- Бар
- Коды:333298
675 964 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
900+ сериялы Emperoemp.PLS.9IE011 900+ қуыру беті ет, құс етін, балықты, көкөністерді қуыруға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жартылай фабрикаттарды тез қыздыруға арналған. Модель тұтас гофрленген жұмыс бетімен және көлбеу алдыңғы қабырғада орналасқан электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы қосқышы бар термостат арқылы температураны қосу, өшіру және реттеу
- Қызып кетуден қорғауға арналған шекті термостат
- Жарықдиодты қыздыруды белсендіру индикаторы
- Майды жинауға арналған алмалы-салмалы таба
- Бүйір және артқы борттар
- Сырғымайтын тіректер
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Шекті термостаттың іске қосылу температурасы: 360 °С
- Қуат кабелінің қимасы: 5х4 мм2
Назар аударыңыз! Фотосуретте тегіс беті бар басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Жұмыс бетінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Жұмыс бетінің түрі | Бұдырлы |
| Жұмыс бетінің орналасуы | Көлбеу |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 6 кВт |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Салмақ | 62 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 400 мм |
| Биіктігі | 300 мм |
| Жұмыс бетінің және жылыту аймақтарының сипаттамасы | |
| Жылыту аймақтарының саны | 1.0 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Артикул | EMP.PLS.9IE011 |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Беткі материал | болат |
- Бағасы: 675 964 ₸


