
Empero EMP.PLS.9IE010 электрлі қуыру беті тегіс
- Бар
- Коды:333243
610 641 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
900+ сериялы Emperoemp.PLS.9IE010 900+ қуыру беті ет, құс етін, балықты, көкөністерді қуыруға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жартылай фабрикаттарды тез қыздыруға арналған. Модель тегіс жұмыс бетімен және көлбеу алдыңғы қабырғада орналасқан электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы қосқышы бар термостат арқылы температураны қосу, өшіру және реттеу
- Қызып кетуден қорғауға арналған шекті термостат
- Жарықдиодты қыздыруды белсендіру индикаторы
- Майды жинауға арналған алмалы-салмалы таба
- Сырғымайтын тіректер
- Жиектері бар алмалы-салмалы сыртқы желдеткіш торы
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Шекті термостаттың іске қосылу температурасы: 360 °С
- Қуат кабелінің қимасы: 5х2,5 мм2
- Желдеткіш тордың тереңдігі: 70 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EMP.PLS.9IE010 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 60 келі |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| 900-жолқосылу | 380 Жылы |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 6 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 610 641 ₸


