
Қуыруға арналған беті Emperoemp.PLS.7IE010
- Бар
- Коды:124200
576 554 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.PLS.7IE010 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, құс еті, көкөністер мен өңделген тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель 1 жылыту аймағымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 1 тегіс жылыту аймағы
- Термостатикалық басқару
- Май мен майды жинауға арналған алмалы-салмалы контейнер
- Гигиеналық және тазалау оңай
Қосымша сипаттамалар:
- Кабель қимасы: 5х2,5 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Беті EMP.PLS.7IE010 қуыруға арналған |
| Салмағы (қаптамасыз) | 47 келі |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| 700-жолқосылу | 380 Жылы |
| Қуат | 4.2 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 576 554 ₸


