
Қуыруға арналған беті Emperoemp.PLS.7IE022
- Бар
- Коды:124198
1 030 982 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.PLS.7IE022 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, құс еті, көкөністер мен өңделген тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель 2 тәуелсіз жылыту аймағымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 1 тегіс және 1 қырлы қыздыру аймағы
- Термостатикалық басқару
- Май мен майды жинауға арналған алмалы-салмалы контейнер
- Гигиеналық және тазалау оңай
Қосымша сипаттамалар:
- Кабель қимасы: 5х2,5 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте толығымен тегіс беті бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Беті EMP.PLS.7IE022 қуыруға арналған |
| Салмағы (қаптамасыз) | 95 келі |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| 700-жолқосылу | 380 Жылы |
| Қуат | 8.4 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қуыру бетінің құрылымы | біріктірілген |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 030 982 ₸


