
Қуыруға арналған беті Emperoemp.PLS.7IE020
- Бар
- Коды:124199
974 178 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.PLS.7IE020 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, құс еті, көкөністер мен өңделген тағамдардың кең ассортиментін дайындау үшін қолданылады. Модель 2 тәуелсіз жылыту аймағымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 2 тегіс жылыту аймақтары
- Термостатикалық басқару
- Май мен майды жинауға арналған алмалы-салмалы контейнер
- Гигиеналық және тазалау оңай
Қосымша сипаттамалар:
- Кабель қимасы: 5х2,5 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Беті EMP.PLS.7IE020 қуыруға арналған |
| Салмағы (қаптамасыз) | 92 келі |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Қуат | 8.4 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 974 178 ₸


