
Электр қуырғыш беті Emperoemp.PLS.9IE022 біріктірілген
- Бар
- Коды:333250
1 150 273 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
900+ сериялы Emperoemp.PLS.9IE022 900+ қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ет, құс етін, балықты, көкөністерді қуыруға және жартылай фабрикаттарды тез қыздыруға арналған. Модель 2 тәуелсіз жылыту аймағы бар үздіксіз біріктірілген жұмыс бетімен және көлбеу алдыңғы қабырғада орналасқан электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы ажыратқыштары бар термостаттарды пайдалану арқылы температураны қосу, өшіру және реттеу
- Қызып кетуден қорғауға арналған шекті термостат
- Жарықдиодты қыздыруды белсендіру индикаторлары
- Майды жинауға арналған алмалы-салмалы таба
- Сырғымайтын тіректер
- Жиектері бар алмалы-салмалы сыртқы желдеткіш торы
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Шекті термостаттың іске қосылу температурасы: 360 °С
- Қуат кабелінің қимасы: 5х4 мм2
- Желдеткіш тордың тереңдігі: 70 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте тегіс беті бар басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EMP.PLS.9IE022 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 105 келі |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| 900-жолқосылу | 380 Жылы |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 12 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қуыру бетінің құрылымы | біріктірілген |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 1 150 273 ₸


