
Empero EMP.PLS.9IE030 электрлі қуыру беті тегіс
- Бар
- Коды:333296
1 454 165 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
900+ сериялы Emperoemp.PLS.9IE030 900+ қуыру беті ет, құс етін, балықты, көкөністерді қуыруға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жартылай фабрикаттарды тез қыздыруға арналған. Модель 3 тәуелсіз жылыту аймағы бар үздіксіз тегіс жұмыс бетімен және көлбеу алдыңғы қабырғада орналасқан электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы ажыратқыштары бар термостаттарды пайдалану арқылы температураны қосу, өшіру және реттеу
- Қызып кетуден қорғауға арналған шекті термостат
- Жарықдиодты қыздыруды белсендіру индикаторлары
- Майды жинауға арналған алмалы-салмалы таба
- Бүйір және артқы борттар
- Сырғымайтын тіректер
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Шекті термостаттың іске қосылу температурасы: 360 °С
- Қуат кабелінің қимасы: 5х6 мм2
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Жылыту аймақтарының саны | 3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EMP.PLS.9IE030 |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| 900-жолқосылу | 380 Жылы |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 18 кВТ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 1 454 165 ₸


