
Қуыру беті GASTRORAG GH-EG-818E
- Бар
- Коды:83302
98 267 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG GH-EG-818E қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағам түрлерін дайындау үшін қолданылады: ет, балық, көкөністер және т.б. Модель май жинағышпен және майдың шашырауынан қорғайтын жиекпен жабдықталған. Біркелкі қыздырудың арқасында күйіп қалудан сақтауға болады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс бетінің болатының қалыңдығы: 8 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Биіктігі | 240 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 3 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: 98 267 ₸


