
Гриль GASTRORAG EL-280
- Бар
- Коды:40761
101 048 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG EL-280 грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағам түрлерін дайындау үшін қолданылады: ет, балық, көкөністер және т.б. Корпус пен тор тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.5 кг |
| Биіктігі | 110 мм |
| Тереңдігі | 605 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| 700-жолқосылу | 220 Жылы |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуыру бетінің құрылымы | тор |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 101 048 ₸


