
Гриль лавалық GASTRORAG HEL-977
- Бар
- Коды:121878
198 111 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HEL-977 лава грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі тағамдарды қуыру үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне лава тасы кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Тордың өлшемдері: 380x300 мм
Назар аударыңыз! Фотосуреттегі сурет ақпараттық мақсатта берілген және түпнұсқадан өзгеше болуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Биіктігі | 385 мм |
| Тереңдігі | 555 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Лавақуаттылық | 3.5 кВТ |
| Беткі материал | шойын |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуыру бетінің құрылымы | тор |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 370 мм |
- Бағасы: 198 111 ₸


