
Қуыру беті GASTRORAG GH-EG-822E
- Бар
- Коды:83305
148 430 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG GH-EG-822E қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағам түрлерін дайындау үшін қолданылады: ет, балық, көкөністер және т.б. Модель май жинағышпен және майдың шашырауынан қорғайтын жиекпен жабдықталған. Біркелкі қыздырудың арқасында күйіп қалудан сақтауға болады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс беті:
- 2/3 тегіс
- 1/3 ойық
- Жұмыс бетінің болатының қалыңдығы: 8 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32 келі |
| Биіктігі | 240 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 4.4 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қуыру бетінің құрылымы | біріктірілген |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 730 мм |
- Бағасы: 148 430 ₸


