
Электр қуырғыш беті KAYMAN ПЖЭ-1-Г-МХ
- Бар
- Коды:354953
448 093 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПЖЭ-1-Г-МХ электр қуырғыш беті тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Модель тегіс беті және ашық тұғыры бар 2 жылыту аймағымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосуға арналған кабель жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Қуыру бетін қыздыруға арналған 8 ТЭН
- Майдың шашырауын болдырмайтын және тазалауды жеңілдететін периметрдің айналасындағы қорғаныс жиегі
- Дербес те, технологиялық желінің құрамында да орнатылуы мүмкін
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздырылатын беттің өлшемі: 834х705 мм
- Қыздырылатын беттің ауданы: 0,59 м2
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 25 мин.
- ТЭН қуаты:
- 4х1,6 кВТ
- 4х1,4 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 94 келі |
| Биіктігі | 950 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| 900-жолқосылу | 380 Жылы |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 12 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Температуралық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Түрі | Едендік |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 448 093 ₸


