
КАЙМАН ПЖГ-2-12 аралас газды қуыру беті
- Бар
- Коды:310879
1 095 026 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПЖГ-2-12 газды қуыру беті тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Модель 2 тәуелсіз жылыту аймағымен жабдықталған – тегіс және гофрленген жұмыс беттерімен және электромеханикалық басқару панелімен. Жұмыс беттері шойыннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Температураны 2 айналмалы қосқыш арқылы реттеу
- Электрмен жағу
- Болмаған жағдайда газ беруді тоқтату үшін жалынның болуын бақылау құрылғысы
- Жарықдиодты қуат индикаторы
- Жұмыс қабырғасын шашыраудан қорғауға арналған артқы тақта
- Қарапайым және қауіпсіз пайдалану
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды жылу қуаты: 14,4 кВТ
- Газ құбырын жалғау бұрандасының диаметрі: 1/2"
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 108 келі |
| Биіктігі | 320 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Беткі материал | шойын |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | біріктірілген |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 095 026 ₸


