
КАЙМАН ПЖГ-1-11 газды қуырғыш беті бұдырланған
- Бар
- Коды:310898
636 514 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПЖГ-1-11 газды қуыру беті тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың кең спектрін дайындауға арналған. Модель ойық жұмыс бетімен, электромеханикалық басқару панелімен және ашық тұғырмен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, жұмыс беттері шойыннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы қосқыш арқылы температураны реттеу
- Электрмен жағу
- Болмаған жағдайда газ беруді тоқтату үшін жалынның болуын бақылау құрылғысы
- Жарықдиодты қуат индикаторы
- Майды жинауға арналған таба
- Жұмыс бетінің периметрі бойынша ернеу
- Жұмыс қабырғасын шашыраудан қорғауға арналған артқы тақта
- Ыдыс-аяқ пен керек-жарақтарды сақтауға арналған сөре
- Үстел үстінде орнату мүмкіндігіне арналған толығымен жиналмалы стенд
- Тарату желісіне немесе дербес аспап ретінде орнату
- Тұрақты тіректер
- Қарапайым және қауіпсіз пайдалану
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды жылу қуаты: 7,2 кВТ
- Газ құбырын жалғау бұрандасының диаметрі: 1/2"
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 75 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Беткі материал | шойын |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | ойық |
| Түрі | Едендік |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 636 514 ₸


