
Қуыру беті Rada ПЖЭС-СР-4/7О
- Бар
- Коды:48590
479 951 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Rada ПЖЭС-СР-4/7О қуыру бетінің қаптамасы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған, қаңқасы мен сөресі ұнтақ бояумен қапталған. Аспаптың түбі қалың табақты материалдан жасалған, бұл температураның таралуының біркелкілігін қамтамасыз етеді. Жұмыс беті жасалатын қара конструкциялық көміртекті болат жоғары жылу өткізгіштік қасиеттерге және деформацияларға төзімділікке ие.
Басқару панелінде артық майды төгуге арналған ыдыс орналасқан.
Ерекшеліктері:
- Температураны қадамсыз реттеу
- Периметрі бойынша ернеу
- Конструкция табиғи конвекцияны қамтамасыз етеді
- Сөресі бар тұғыр
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- Қаптамасы: ағаш паллет және қаңқа, картоннан жасалған қорап
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты (артық емес): 10 минут
- Плитаның жұмыс бетінің ауданы: 0,2 ш.м.
- Жұмыс бетінің өлшемдері: 396х538х12 мм
- Қаптамадағы габариттері: 520х936х1145 мм
- Қаптама көлемі: 0,56 м3
Фотосуретте беті тегіс ПЖЭС-СР-4/7О моделі көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 47.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 78 келі |
| Биіктігі | 860-тан 955 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| 700-жолқосылу | 380 Жылы |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 4.6 кВТ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуыру бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 100-ден 260 °С-қа дейін |
| Түрі | Едендік |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 479 951 ₸


