
Қуыруға арналған беті Remta R85
- Бар
- Коды:115478
264 691 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta R85 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, құс етін, көкөністерді, бутербродтарды және бутербродтарды қуыруға арналған. Модель термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қабырғалық және бүйірлік ернеулер
- Қосу индикаторы
- Алмалы-салмалы май жинағыш
Қосымша сипаттамалар:
- Бетінің өлшемі: 670x370 мм
- Қаптамадағы габариттері: 720x540x250 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20.5 кг |
| Биіктігі | 220 мм |
| Тереңдігі | 510 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 2.8 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 264 691 ₸


