
Қуыру беті Remta RS91
- Бар
- Коды:115479
367 630 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta RS91 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, құс еті, көкөністер, бутербродтар мен бутербродтарды қуыруға арналған. Модель термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қабырғалық және бүйірлік ернеулер
- Қосу индикаторы
- Алмалы-салмалы май жинағыш
Қосымша сипаттамалар:
- Бетінің өлшемі: 990х370 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1040x525x245 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | RS 91 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29 келі |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 530 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 3.4 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 1030 мм |
- Бағасы: 367 630 ₸


