
Қуыруға арналған беті Remta R97
- Бар
- Коды:129241
138 093 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta R97 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, құс етін, көкөністерді, бутербродтарды және бутербродтарды қуыруға арналған. Модель термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қабырғалық және бүйірлік ернеулер
- Қосу индикаторы
- Алмалы-салмалы май жинағыш
Қосымша сипаттамалар:
- Бетінің өлшемі: 280х440 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R 97 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Биіктігі | 200 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 2 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 310 мм |
- Бағасы: 138 093 ₸


