
Қуыру беті Remta R61
- Бар
- Коды:129236
156 104 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta R61 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, құс еті, көкөністер, бутербродтар мен бутербродтарды қуыруға арналған. Модель термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қосу индикаторы
- Алмалы-салмалы май жинағыш
Қосымша сипаттамалар:
- Бетінің өлшемі: 260х420 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Биіктігі | 200 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Беткі материал | шойын |
| Қуат | 2 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қуыру бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 315 мм |
- Бағасы: 156 104 ₸


