
Қуыру беті Remta R70CE(Р)
- Бар
- Коды:129313
217 284 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta R70CE(Р) қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, құс еті, көкөністер, бутербродтар мен бутербродтарды қуыруға арналған. Модель газбен жабдықтауды реттеу жүйесімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Баллонға қосу
- Қабырғалық және бүйірлік ернеулер
- Өртті автоматты түрде сөндіру жүйесі
- Алмалы-салмалы май жинағыш
Қосымша сипаттамалар:
- Бетінің өлшемі: 670х370 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R 70CEPZ |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19 келі |
| Биіктігі | 225 мм |
| Тереңдігі | 510 мм |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 5.8 кВТ |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 217 284 ₸


