
Қуыру беті Remta RS96
- Бар
- Коды:115494
292 815 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta RS96 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, құс еті, көкөністер, бутербродтар мен бутербродтарды қуыруға арналған. Модель термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қабырғалық және бүйірлік ернеулер
- Қосу индикаторы
- Алмалы-салмалы май жинағыш
Қосымша сипаттамалар:
- Бетінің өлшемі: 650х380 мм
- Қаптамадағы габариттері: 720x540x250 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | RS 96 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34 келі |
| Биіктігі | 220 мм |
| Тереңдігі | 510 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Беткі материал | шойын |
| Қуат | 2.8 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 292 815 ₸


