
Қуыруға арналған беті Remta R87
- Бар
- Коды:115492
2 499 862 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta R87 қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, құс етін, көкөністерді, бутербродтарды және бутербродтарды қуыруға арналған. Модель термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қабырғалық және бүйірлік ернеулер
- Қосу индикаторы
- Алмалы-салмалы май жинағыш
Қосымша сипаттамалар:
- Бетінің өлшемі: 450х390 мм
- Қаптамадағы габариттері: 530х530х250 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R 87 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22.5 кг |
| Биіктігі | 220 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Беткі материал | шойын |
| Қуат | 2 кВТ |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қуыру бетінің құрылымы | біріктірілген |
| Температуралық режим | 50-ден 250 °С-қа дейін |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 510 мм |
- Бағасы: 2 499 862 ₸


